Prześlij swoją sugestię

Aktualności
Z FakturaGo

Aktualności

Aktualności.

Zachęcamy do częstego odwiedzania tej strony, gdyż zamieszczamy na niej wszelkie informacje o zmianach i nowościach w naszym serwisie. Zapraszamy naszych użytkowników do dzielenia się swoimi opiniami i sugestiami, pomoże nam to lepiej dostosować nasz serwis do Państwa potrzeb.

 

31 października 2017

 

Dziś w godzinach wieczornych wystąpią chwilowe przerwy w dostępie do portalu z powodu prac konserwacyjnych. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

 

04 stycznia 2017

 

Dodaliśmy opcję eksportu danych z faktury do pliku xls.

 

14 grudnia 2016

 

W formularzu wystawiania dokumentu pojawiło się pole z możliwością wpisania informacji dotyczących zaliczki.

 

06 grudnia 2016

 

Dodaliśmy kolejną ważną funkcje - Raport Kasowy a w nim KP i KW.

 

21 listopad 2016

 

Pojawił się kolejny update naszego serwisu. Dodana została „podstawa zwolnienia z opodatkowania” w formie pola wyboru w Faktura bez VAT. Kolejną opcją jest definiowanie terminu płatności za wystawiony dokument sprzedaży- system sam oblicza stosowną datę wg. kalendarza.

 

18 listopad 2016

W dniu dzisiejszym wprowadzona została możliwość wystawiania dokumentów sprzedaży w języku Angielskim oraz zaczytywanie kontrahentów po numerze PESEL.

 

13 listopad 2016

Dla wszystkich którzy zaczynają swoja przygodę z prowadzeniem własnej firmy przygotowaliśmy blog poświęcony zagadnieniom związanym z księgowością. Blog jest dostępny na naszej stronie głównej lub pod adresem http://blog.fakturago.pl/. Zapraszamy do lektury. Piszcie do nas, jakie tematy chcielibyście poruszyć.

 

05 listopad 2016

W dniu dzisiejszym dodano na życzenie naszego nowego klienta kolejną  jednostkę "karton". Wprowadzono dodatkowo kolejną funkcję - w momencie wysyłania faktury na e-mail otrzymujemy potwierdzenie wysyłki.

 

20 październik 2016

Na specjalne życzenie jednego z naszych użytkowników dodaliśmy nowy, czarno-biały szablon dokumentu.

 

16 październik 2016

W dniu dzisiejszym dodana została kolejna ważna opcja - faktura Marża. Obecnie w naszym systemie możliwe jest wystawienie aż 8 różnych typów dokumentów.

 

09 październik 2016

Dodaliśmy możliwość wystawienia kolejnego dokumentu- "Nota obciążeniowa"

 

28 wrzesień 2016

Od dziś, jeżeli mamy w danych kontrahenta uzupełnione pole z jego adresem e-mail , przy wystawianiu faktury temu kontrahentowi następuję autouzupełnianie pola z jego adresem skrzynki e-mailowej w sekcji "Zapisz i wyślij na e-mail"

 

24 wrzesień 2016

W dniu dzisiejszym dodaliśmy ważne usprawnienie. Możliwość oznaczania faktury według własnej numeracji np. KPR/1/09/2016 lub 1/KPR/2016. Zmiana jest możliwa w opcji  "ustawienia dokumentów" w tabeli "sposób numeracji faktury VAT".

 

22 wrzesień 2016

Zostały dziś dodane w „ustawieniach dokumentów" na życzenie naszych klientów, terminy płatności 21 oraz 45 dni.

 

17 wrzesień 2016

Jak widać pracujemy i w dzień i w nocy. W związku z prośbą naszego użytkownika, Pana Piotra dodaliśmy dziś kolejną ważną funkcję na wydruku faktury - podsumowanie wartości VAT-u z poszczególnych pozycji do obowiązującej stawki.

 

17 wrzesień 2016

Usprawniony został mechanizm dodawania logotypu do faktury w "Ustawieniach dokumentów". Od dziś możliwe jest dodawanie logotypu z rozszerzeniem .jpg, .png oraz .gif.

 

13 wrzesień 2016

Właśnie uruchomiliśmy naszą stronę na FB. Zapraszamy do odwiedzin naszego profilu. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

 

07 sierpień 2016

Zaktualizowano terminy płatności w "Ustawieniach dokumentów"

 

01 sierpień 2016

Dodano nowy sposób zapłaty, e-przelew.